Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Gelinlik ayakkabı modası

Tüm genç kızların hayalini kurdukları özel günlerinde gelinlik giymek ve unutulmaz bir gelin olmak en büyük arzularıdır.

Düğün hazırlıkları sırasında birçok detay sizleri beklemekle beraber istediğiniz gibi kusursuz bir gelin olmanız için çiçeğinizden çantanıza, takılarınızdan gelinliğinizi tamamlayacak ayakkabınıza kadar tüm hazırlıkları çok detaylı yapmanız gerekmektedir. Gelinler için gelinlikten sonra kıymet verdikleri ayakkabıları seçmek ve beğenmek oldukça zordur. Gelinlik ayakkabı seçiminde topuklumu topuksuz mu? gelinliğime uydumu yoksa daha güzelini bulabilir miyim? derken seçimler iyice güçleşir. Gelin adaylarının seçimlerinde yaşadıkları sorunları gören markalar 2013 İlkbahar yaz gelinlik ayakkabılarda alternatifleri hayli çoğaltmış bulunmaktadırlar. Gelin ayakkabılarında bu sezon abiye ve günlük kıyafetlerinizle de sıklıkla kullandığınız dolgu topuk ve platform topuklu ayakkabılar ağırlıklı olarak tercih edilecektir. Platform topuklu ayakkabılar üzerinde düşünülmüş detaylarda bir o kadar ince ve şık modeller oluşturmuştur. Genelde bu sezon platform ayakkabıların sezonu ve dolayısıyla gelinlerinde çok fazla beğendikleri bu ayakkabılarda ucu açık modelleri ve bilekte bağlanan modelleri ağırlıklı olarak tercih edeceklerdir. Platform ayakkabılara şık kurdeleler, danteller, pullar payetler, simler, tüyler, çiçekler daha aklınıza gelebilecek bir çok obje yerleştirilmiş ve birbirinden şık modeller yaratılmıştır. Gelinlerin bu özel günlerinde ayakkabı tercihleri arasında sıkılıkla yer alan sade topuklu modellerin yanında gösterişten hoşlanan gelinlerde pırıltılı topuklu modelleri tercih etmektedirler. Düğün günü rahat olmak ve pistten inmemek isteyen gelin adaylarına önerimiz babetler olacaktır.

İmdadınıza yetişen babetlerde taşlı, pullu, payetli, simli modeller ayakkabı tasarımcıların ellerinde çok şık modellere dönüşmüştür. Bu yılın kıyafet ve aksesuar trendleri arasında kendini gösteren transparan veya şeffaflık olarak adlandırılan moda en çok gelinlerin ayakkabılarına yakışacaktır. Şeffaf olan bu ayakkabılar ayaklarda daha estetik bir görüntü sunarken giyeceğiniz tüm gelinlik modellerine uyum sağlayacaktır. Gelinlik ayakkabılarda moda olan renkler beyaz, gri, krem, pudra, kırık beyaz, pembe olarak gelinlerin beğenisine sunulacaktır.

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail
gelin-ayakkabi-1
gelin-ayakkabi-10
gelin-ayakkabi-2
gelin-ayakkabi-2012-modeli-1
gelin-ayakkabi-2012-modeli-2
gelin-ayakkabi-2012-modeli-3
gelin-ayakkabi-2012-modeli-4
gelin-ayakkabi-2012-modeli-5
gelin-ayakkabi-2012-modeli-6
gelin-ayakkabi-2012-modeli-7
gelin-ayakkabi-2012-modeli-8
gelin-ayakkabi-2012-modeli-9
gelin-ayakkabi-3
gelin-ayakkabi-4
gelin-ayakkabi-5
gelin-ayakkabi-6
gelin-ayakkabi-7
gelin-ayakkabi-8
gelin-ayakkabi-9
gelinlik ayakkabi manset
gelinlik-ayakkabisi-1
gelinlik-ayakkabisi-10
gelinlik-ayakkabisi-2
gelinlik-ayakkabisi-3
gelinlik-ayakkabisi-4
gelinlik-ayakkabisi-5
gelinlik-ayakkabisi-6
gelinlik-ayakkabisi-7
gelinlik-ayakkabisi-8
gelinlik-ayakkabisi-9
modern-gelin-ayakkabilari-1
modern-gelin-ayakkabilari-10
modern-gelin-ayakkabilari-11
modern-gelin-ayakkabilari-12
modern-gelin-ayakkabilari-2
modern-gelin-ayakkabilari-3
modern-gelin-ayakkabilari-4
modern-gelin-ayakkabilari-5
modern-gelin-ayakkabilari-6
modern-gelin-ayakkabilari-7
modern-gelin-ayakkabilari-8
modern-gelin-ayakkabilari-9


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>